KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 16123212
nr 1612 3212
Svän Grandin
(1906-1982), Sverige
Oljemålningar, 2 st, Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 55x47 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 15 april 2024
kl 19:11:06
100 kr
200 kr
200 kr